Kūrybinė Reklamos Agentūra

Savo veiklą pradėjome 2014 metais, suvokdami, kad vystant bet kokio pobūdžio verslą, be galo svarbu būti matomiems ir elektroninėje erdvėje. Taip sukūrėme inovatyvios skaitmeninės rinkodaros įmonės koncepciją, kuri paskatino padėti žmonėms išnaudoti visas įmanomas šiuolaikines technologijas, leidžiančias pasiekti tikslinę auditoriją. Gebėdami valdyti įvairius rinkodaros kanalus ir pasitelkdami greitą reakciją į ateinančias naujoves, rinkos pokyčius bei klientų poreikių analizę, užtikriname įvairių projektų pardavimų augimą bei sklandžią ir aiškią komunikaciją su potencialiais pirkėjais.

Tapę savo srities specialistais užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir nusprendėme plėsti savo veiklą, į ją įtraukiant papildomų paslaugų, padedančių pilnai igyvendinti šiandieninius rinkodaros sprendimus. Šiuo metu galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą, į kurį įeina ir informacinių technologijų sprendimai: internetinių svetainių, elektorinių parduotuvių, mobilių aplikacijų bei verslo valdymo sistemų kūrimas.

Mūsų komandoje dirba nuolat žinias gilinantys ir savo darbą mylintys žmonės, kurie turi patirties su plataus pobūdžio ir ivairiausių tipų prekės ženklų vystymu, todėl galime pasiūlyti pačius veiksmingiausius internetinės rinkodaros sprendimus. Kartu su mumis dirba įvairaus profilio specialistai, kurie yra tikri verslo sprendimų srities ekspertai. Tai rinkodarininkai, analitikai, grafikos dizaineriai, programuotojai, fotografai bei reklaminės medžiagos montuotojai – viskas, ko reikia, kad Jūsų verslas gautu visas verslo vystimo paslaugas iš vienų rankų.

Stengiamės, kad mūsų darbas būtų grindžiamas pasitikėjimu bei komandos patirtimi, todėl nuolat mokomės vieni iš kitų, taip sutvirtindami ryšį, padedantį greitai ir operatyviai reaguoti į iškeltus sprendimų uždavinius.

Mūsų tikslas – tapti lyderiaujančia rinkodaros ir verslo vystimo sprendimų grupe, kuri ir toliau sieks ne tik patenkinti, bet ir viršyti kiekvieno kliento lūkesčius, įgyvendinant kokybiškus bei unikalius sprendimus.

MŪSŲ KLIENTAI IR PARTNERIAI