Viztinės Kortelės - Vizitinių Kortelių Maketavimas - Vizitinių kortelių Gamyba

Vizitinių Kortelių Gamybos Procesas

Atėjom čia paklausyti istorijų apie dvi gražias mergaites, jos buvo princesės ir labai norėjo gauti vizitines korteles, todėl jos labai stengėsi jas gauti. Labai svarbu buvo gauti pinigų joms, nors tai ir nedidelės išlaidos, bet jų reikėjo vistiek. Šios princesės buvo skurdžios ir pinigų neturėjo vizitinių kortelių gamybai. Kad viskas pavyktų kaip galvota jos nusprendė susirasti darbą, kad galėtų užsidirbti pinigų ir įsigyti vizitines korteles, nes kokios jos princesės, jei net neturi vizitinių kortelių, kurių pagalba jos išpopuliarėtų visame pasaulyje, o kartu su jomis ir jų karalystės. O tai galėjo į karalystę privilioti ir jaunus princus, kurie vestų princeses, tačiau iki viso šito dar liko nueiti ilgą kelią, nes princesės buvo išlaidžios ir nemokėjo taupyti pinigų, todėl net dirbdamos jų nesusitaupė, todėl pradėjo eiti per žmones ir prašyti išmaldos, kad surinktų reikiamą sumą ant vizitinių kortelių maketavimo ir gamybos. Tačiau pinigų joms niekas nedavė, nes žmonės aplinkui buvo paprasti kaimiečiai, kurie iš viso neturėjo pinigų net maistui, o apie pinigus vizitinėm kortelėm galėjo tik pasvajoti.

Vizitnės Kortelės - Vizitinių Kortelių Gamyba ir Maketavimas - Medijo

Karalaitės sunerimo, kad taip ir liks be savo išsvajotojų kortelių. Tada jos pardavė visą savo pilį, kurioje gyveno ir tuomet turėjo užtektinai pinigų, kad galėtų gauti vizitines korteles. Jos labai džiūgavo ir šokinėjo iš laimės ir ta proga surengė puotą. Puota buvo ištaiginga ir pompastiška, buvo sukviesti visi karalystės gyventojai ir kilmingi princai iš už jūrų marių. Visą savaitę žmonės linksminosi ir lėbavo, kol buvo suvalgyti paskutiniai kąsniai maisto ir išgerti paskutiniai lašai gėrimų. Svečiai išsiskirstė, o princesės liko be nieko, nebeturėjo jos nei pilies, kurioje galėtų gyventi, nei vizitinių kortelių, kurias būtų galėjusios įsigyti už parduotos pilies pinigus. Taip ir liko sėdėti dviese ant žemės, be turtų ir be vizitinės kortelės.

Puikiauios Vizitinės Kortelės ir jų pvyzdžiai

Pasimokyk iš šitos istorijos. Labai svarbu nepralėbauti visų savo pinigų, kad galėtum pasiekti savo užsibrėžtą gyvenimo tikslą, kuris daugeliui yra kertinis atspirties taškas. Vizitinės kortelės gali tau padėti tapti matomu ir atpažintu, jos prisideda prie tavo vardo garsinimo. Žmonės, kurie turi vizitines korteles niekada nelieka sėdėti ant žemės, kaip princesės, nes jie jau padarė tikslią ir reikalingą investiciją savo geresnio gyvenimo link.

Informacija

Kontaktai

Rašykite:

info@medijo.lt


IV "MEDIJO"
IV Numeris: 632047
PVM mokėtojo kodas: LT100011835118
A/S: LT457300010127347054

Sekite Mus

Susisiekite

Atsiųskite Užklausą